stylovy-nabytek-adamec.cz

MEROB, BRONX rozkládací sedačka s úložným prostorem, béžová, 180×245 cm

Tento diskontní produkt MEROB, BRONX rozkládací sedačka s úložným prostorem, béžová, od naší známé značky MEROB seženete na našich stránkách za zcela nejnižší cenu. Aktuálně za super cenu 16 200 Kč.
MEROB
Ověřit dostupnost »
Značka: MEROB
16 200
Popis produktu

Sedačka disponuje úložným prostorem, do kterého schováte vše, co nebudete potřebovat. Pokud se rozhodnete strávit noc u televize, můžete ji rozložit a získáte tím prostor o velikosti 230×149 cm. 

Béžová sedačka BRONX je vyplněná kvalitní PUR pěnou T30, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny. Zadní stranu má čalouněnou, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Nožky má plastové,černé.
Levný produkt MEROB, BRONX rozkládací sedačka s úložným prostorem, béžová, 180×245 cm lze nakoupit taky tu v populární rubrice sedací soupravy! Nyní si můžete koupit ještě další kousky ze zmíněné kategorie za outletovou cenu. To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Mrkněte na více kvalitních produktů od značky MEROB. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel MEROB dodává prvotřídní zboží..