stylovy-nabytek-adamec.cz

MEROB, BRONX rozkládací sedačka s úložným prostorem, černá, 180×245 cm

Neodolatelný produkt MEROB, BRONX rozkládací sedačka s úložným prostorem, černá, 180x245 od výrobce se zárukou kvality MEROB najdete v naší internetové nabídce trvale výhodně! Nyní můžete mít za 16 200 Kč.
MEROB
Ověřit dostupnost »
Značka: MEROB
16 200
Popis produktu

Sedačka disponuje úložným prostorem, do kterého schováte vše, co nebudete potřebovat. Pokud se rozhodnete strávit noc u televize, můžete ji rozložit a získáte tím prostor o velikosti 230×149 cm. 

Černá sedačka BRONX je vyplněná kvalitní PUR pěnou T30, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny. Zadní stranu má čalouněnou, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Nožky má plastové,černé. Tento akční výrobek MEROB, BRONX rozkládací sedačka s můžete získat taky na webu v oblíbené kategorii sedací soupravy! Nyní získáte oblíbené zboží ze zmíněné kategorie za výhodné peníze! Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je široký. U nás najdete další skvělé zboží od dodavatele MEROB. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.