stylovy-nabytek-adamec.cz

MEROB, DAVOS rozkládací sedací souprava ve tvaru U s úložným prostorem, 353×180 cm

Neodolatelný kus MEROB, DAVOS rozkládací sedací souprava ve tvaru od dodavatele zboží MEROB snadno můžete získat online se slevou. Levně za 22 800 Kč.
MEROB
Ověřit dostupnost »
Značka: MEROB
22 800
Popis produktu

Sedačka disponuje úložným prostorem, do kterého schováte vše, co nebudete potřebovat. Pokud se rozhodnete strávit noc u televize, můžete ji rozložit a získáte tím prostor o velikosti 330×145 cm. 

DAVOS U je vyplněná kvalitní PUR pěnou T30, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny. Zadní stranu má čalouněnou, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Nožky má plastové,černé. Hodně prodávaný produkt MEROB, DAVOS rozkládací sedací souprava ve máte možnost koupit také tady u nás zařazený v kategorii sedací soupravy! Získejte ještě jiné produkty z této známé rubriky za parádní cenu. Populární výrobce MEROB má k dispozici vysoce kvalitní zboží.! Přesvědčte se. Máme toho více, máme v nabídce další skvělé zboží od dodavatele MEROB. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.