stylovy-nabytek-adamec.cz

MEROB, LONGA U rozkládací sedací souprava ve tvaru U s úložným prostorem, 328×168 cm

Hodně žádaný produkt MEROB, LONGA U rozkládací sedací souprava ve tvaru U s úložným prostorem, od naší známé značky MEROB pohodlně nakoupíte na našich stránkách až neuvěřitelně levně. Pouze nyní za 25 900 Kč.
MEROB
Ověřit dostupnost »
Značka: MEROB
25 900
Popis produktu

Sedačka nabízí tři úložné prostory a rozkládací funkce, která nabízí rozměr spací plochy 276×160 cm. 

Longa U je vyplněná PUR pěnou T25, která se vyznačuje tvarovou stálostí a částečnou prodyšností. Řadí se mezi středně tuhé výplně. Obsahuje pružiny typu bonell, která zajišťuje trvanlivost posedu, prodyšnost a dlouholetou výdrž. Konstrukce sedačky je tvořená kombinací masivního dřeva a dřevotřísky.

Strana sedačky je univerzální – to znamená, že roh se dá namotnovat na levou i pravou stranu.

Zadní strana je v technické látce – doplatek za očalounění zadní strany je 1.200 Kč. Tuto informace uvádějte v objednávce do poznámky, případně vyčkejte, až se s vámi po odeslání objednávky spojí operátorky pro kontrolu údajů. Tento neodolatelný produkt MEROB, LONGA U rozkládací sedací souprava ve tvaru U s úložným prostorem, jde sehnat bez obtíží tu na stránkách v kategorii sedací soupravy! Prozkoumejte ještě ostatní produkty ve zmiňované rubrice za nejnižší cenu. To není vše, náš sortiment je široký! Podívejte se taky na další prověřené zboží od značky MEROB. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce MEROB představuje kvalitní výrobky. za extra cenu. A to ještě není vše.