stylovy-nabytek-adamec.cz

MEROB, MARINO rozkládací sedačka s úložným prostorem 309×210 cm

Tento výjimečný výrobek MEROB, MARINO rozkládací sedačka s úložným prostorem 309x210 od společnosti s úžasnou pověstí MEROB můžete získat zde teď napořád výhodně! V současnosti za 19 500 Kč.
MEROB
Ověřit dostupnost »
Značka: MEROB
19 500
Popis produktu

Sedačka disponuje úložným prostorem, do kterého schováte vše, co nebudete potřebovat. Pokud se rozhodnete strávit noc u televize, můžete ji rozložit a získáte tím prostor o velikosti 255×150 cm. 

Marino je vyplněná kvalitní PUR pěnou T30, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny. Zadní stranu má čalouněnou, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Nožky má kovové.
Tento kvalitní a levný kousek MEROB, MARINO rozkládací sedačka s úložným prostorem můžete najít bezprostředně na našich stránkách umístěný v kategorii sedací soupravy. Nyní koupíte oblíbené produkty z této známé sekce za outletovou cenu. U nás toho najdete mnohem více, podívejte se taky na více skvělých kousků od dodavatele MEROB. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka MEROB dlouhodobě vyrábí prvotřídní zboží za výhodné ceny! A tady je důkaz!