stylovy-nabytek-adamec.cz

MEROB, SPACE I rozkládací pohovka s úložným prostorem, 255×105 cm

Vysoce kvalitní výrobek MEROB, SPACE I rozkládací pohovka s od výrobce s mnohaletou tradicí MEROB můžete koupit právě teď ve výhodné akci. Produkt koupíte teď u nás za 13 800 Kč.
MEROB
Ověřit dostupnost »
Značka: MEROB
13 800
Popis produktu

Pohovka disponuje úložným prostorem, do kterého schováte vše, co nebudete potřebovat. Pokud se rozhodnete strávit noc u televize, můžete ji rozložit a získáte tím prostor o velikosti 196×148 cm. 

SPACE I je vyplněná kvalitní PUR pěnou T30, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny. Nožky má chromované. Tento kvalitní a levný produkt máte možnost koupit ještě tady a teď na našich stránkách v sekci sedací soupravy! Nyní si můžete vybrat vyjímečné produkty z této populární rubriky za výborné peníze! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás další prověřené produkty značky MEROB. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce MEROB vás obohatí o vynikající výrobky. za skutečně nížkou cenu! Udělejte radost sami sobě.