stylovy-nabytek-adamec.cz

MRL, ERYK Pohovka, 148x83cm

Exkluzivní výrobek MRL, ERYK Pohovka, 148x83cm od společnosti s dlouholetou tradicí MRL lze nakoupit u nás extra výhodně! Pouze nyní za 9 900 Kč.
MRL
Ověřit dostupnost »
Značka: MRL
9 900
Popis produktu

Přicházíte každý den z práce unavení a celou dobu se těšíte jen na to, až si lehnete na pohovku, pustíte si televizi nebo se začtete do dobré knihy? Není se čemu divit, odpočinek je zkrátka důležitý. Pohovka Eryk vás bude pokaždé vítat s otevřenou náručí.

Pro odpočinek se vším všudy nabízí funkci rozkladu, kterou získáte plochu o 200×108 cm. Má také úložný prostor, do kterého můžete uložit veškeré lůžkoviny. Její součástí jsou i dva malé polštářky.

Kvalitní konstrukce a výplň dodává pohovce nutnou stabilitu. Je vyrobená z HR pěny T-30, která má výborný odpor proti stlačení, vysokou tvarovou stálost a je prodyšná. Pružina typu bonell zvyšuje komfort, přizpůsobivost lidskému tělu, prodyšnost a dlouholetou výdrž. Nabízí také možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vaší domácnosti. Lze však použít jen jednu látku na celou pohovku.