MRL, FANY Pohovka 135x90cm

Velmi prodávaný produkt MRL, FANY Pohovka 135x90cm od značky se zárukou kvality MRL k dostání bezpečně online za neuvěřitelně výhodnou cenu! Levně za cenu 11 200 Kč.
MRL
Ověřit dostupnost »
Značka: MRL
11 200

Popis produktu

Přicházíte každý den z práce unavení a celou dobu se těšíte jen na to, až si lehnete na pohovku, pustíte si televizi nebo se začtete do dobré knihy? Není se čemu divit, odpočinek je zkrátka důležitý. Pohovka Fany vás bude pokaždé vítat s otevřenou náručí.

Pohovka je vybavená rozkládací funkcí a úložným prostorem, kam schováte všechny nepotřebné lůžkoviny. Její součástí jsou i malé polštářky.

Je vyplněná kvalitní HR pěnou, jejíž funkce je podpořena i pružinami bonell. Už podle názvu se jedná o velmi pružnou pěnu, která lépe reaguje na váhové zatížení. Oproti jiným pěnám má delší výdrž, prodyšnost a životnost.

Nabízí také možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vaší domácnosti. Na výběr je i dekor dřeva – wenge, olše, ořech nebo rustikal. Svůj výběr uvádějte do poznámky.

Zadní strana je v technické látce – doplatek za očalounění zadní strany je 1.200 Kč. Tuto informace uvádějte v objednávce do poznámky, případně vyčkejte, až se s vámi po odeslání objednávky spojí operátorky pro kontrolu údajů.
Žádaný produkt MRL, FANY Pohovka 135x90cm seženete prostě tu na stránkách v rubrice pohovky. Máme pro vás ještě podobné produkty z této kategorie jednoduše online.