stylovy-nabytek-adamec.cz

MRL, NIKO Pohovka 195x91cm

Tento exkluzivní produkt MRL, NIKO Pohovka 195x91cm od společnosti se zárukou kvality Sedačky-nábytek máte možnost koupit zrovna dneska pořád výhodně! Výhodně za cenu 16 000 Kč.
MRL
Popis produktu

Šedá rozkládací pohovka Niko vás okouzlí svou nenucenou lehkostí a elegancí. Kromě jejího vzhledu jistě oceníte i možnost občasného přespání.

Pohovka je vyplněná kvalitní HR pěnou (nazávanou také jako studená pěna), která se vyznačuje pružností a přizpůsobivostí se lidskému tělu. Díky otevřenější struktuře má HR pěna dobrou prodyšnost, tedy snáze vyrovnává teplotní rozdíly. Výplně ze studené pěny se vyrábí bez chlóroflórokarbónátů a tím šetří životní prostředí. Pružina typu bonell zajišťuje prodyšnost pohovky, zvyšuje její výdrž a podporuje funkci pěny. Niko nabízí i možnost měnit druh a barvu látky tak, aby byla přesně podle vašich představ.
Kvalitní a velmi žádaný produkt MRL, NIKO Pohovka 195x91cm je k dispozici aktuálně na našich stránkách umístěný v sekci pohovky! Připravili jsme parádní produkty z této kategorie za extra cenu. To ale ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. U nás totiž najdete další kousky od výrobce Sedačky-nábytek. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tento výrobce Sedačky-nábytek má ve stále nabídkce velmi kvalitní zboží.. Nakupujte, dokud je zboží sladem.