stylovy-nabytek-adamec.cz

MRL, SYLWIA Rohová sedačka 240x93cm

Akční a ve slevě kus MRL, SYLWIA Rohová sedačka od značky MRL máte možnost sehnat na našich stránkách nyní za výborné peníze! V akci za 20 800 Kč.
MRL
Ověřit dostupnost »
Značka: MRL
20 800
Popis produktu

Mnozí ocení především designovou stránku, avšak její praktická funkce nezůstává v pozadí. Rohová sedací souprava Sylwia je rozkládací a do jejího úložného prostoru schováte vše, co zrovna nepotřebujete mít na očích. Je navíc vyplněná kvalitní HR pěnou (studená pěna), která se vyznačuje pružností a přizpůsobivostí se lidskému tělu. Díky otevřenější struktuře má HR pěna dobrou prodyšnost, tedy snáze vyrovnává teplotní rozdíly. Výplně ze studené pěny se vyrábí bez chlóroflórokarbónátů a tím šetří životní prostředí. Pěnu doplňuje pružina typu bonell, zajišťující trvanlivost posedu, podporuje funkci pěny a dlouholetou výdrž sedačky.

Sedačka Sylwia nabízí i možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vaší domácnosti.Vynikající kus MRL, SYLWIA Rohová sedačka máte možnost sehnat právě zde na našem webu zařazený v kategorii sedací soupravy. Mrkněte na ještě další kusy z této populární kategorie za báječnou cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! Máme v nabídce více kvalitních produktů značky MRL. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce MRL může nabídnout top produkty se zárukou! Podívejte se sami.