stylovy-nabytek-adamec.cz

PKM, DIAMOND 21 předsíňová stěna se skříní a čalouněnými panely

Tento neodolatelný produkt PKM, DIAMOND 21 předsíňová stěna se skříní a od našeho výrobce PKM dostanete zde nyní ve slevě. Právě lze objednat jen za 15 350 Kč.
PKM
Ověřit dostupnost »
Značka: PKM
15 350
Popis produktu

Taky to znáte? Otevřete hlavní dveře domu a na zemi se válí plno pohozených bot, tašek, sem tam i nějaké to oblečení? S tímto už je konec. S naší elegantní předsíňovou stěnou DIAMOND 21 budete mít vše krásně uloženo a navíc rozáří Vaší chodbu a dodá ji pocit útulnosti. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina o tloušťce 1,6 cm, který je odolný proti poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám. Navíc je nenáročný na údržbu. Hrany jsou z PVC materiálu. Předsíňová stěna poskytuje prostor jak pro pověšení kabátů, bund či jiných oděvů, ale také i pro boty. Nejvíce oceníte ale místo k sezení, které Vám umožní snadnější obouvání. Stěna se pyšní svými moderními a hlavně i barevnými čalouněnými panely, které jsou poslední dobou velkým trendem. Jsou vyrobeny ze sametově hladké látky. Na výběr máte až několik odstínů. Sestava se skládá z botníku, věšáku, skříně s nadstavcem, závěsnou skříňkou a panelů. 

Na výběr máte buď hotovou sestavu nebo si můžete poskládat předsíňovou stěnu dle svých potřeb. V případě zájmu o sestavení se na nás neváhejte obrátit na chatu, emailu či telefonním čísle.

Možnost připevnění:

pomocí speciálních suchých zipů (nejsou součástí, ale lze objednat)
pomocí lepidla – PATEX (není součástí, ale lze objednat)

Systém otevírání:

Skříň 1D + 2D = bezúchytkové otevírání dveří PUSH
Nadstavec skříně 1D + 2D, závěsná skříňka 50+100 = bezúchytkové otevírání dvířek PUSH směrem nahoru

Předsíň je dostupná ve 4 dekorech:

GRAFIT
BÍLÝ
DUB SONOMA
DUB SONOMA/BÍLÝ Oblíbený a kvalitní produkt PKM, DIAMOND 21 předsíňová stěna se skříní a máte možnost dostat právě zde tu na našich stránkách ve známé kategorii předsíňové stěny! Máme pro vás skvělé kousky z této známé kategorie v akci!