stylovy-nabytek-adamec.cz

PSZ, DENZEL 3 sedačka ve tvaru U, 345x194x173cm

Nový produkt PSZ, DENZEL 3 sedačka ve od odblíbeného výrobce PSZ snadno můžete získat právě ve výprodejové akci! Aktuálně v akci za 39 900 Kč.
PSZ
Ověřit dostupnost »
Značka: PSZ
39 900
Popis produktu

Jednoduchá a zároveň funkční sedací souprava do U Denzel. Jejím revírem je pohodlí, které je pro pravidelný relax nejdůležitější.

Díky funkci polohovatelných opěrek hlavy si můžete naplno vychutnávat takovéto domácí vysedávání. Pokud se rozhodnete strávit noc u televize nebo vás překvapí nečekaná návštěva, můžete ji jednoduše rozložit. Sedačka disponuje také 2x úložným prostorem, který pojme všechny lůžkoviny a další věci, které nemají být viděny.

Účková sedačka Denzel je celočalouněná, a díky tomu je vhodné ji umístit i do středu místnosti.

Je vyrobená z kombinace masivního dřeva a dřevotřísky, díky čemuž si sedačka udržuje pevnost a odolnost. Výplň sedací i opěrné části tvoří kvalitní vysokoelastická pěna 36-40 a pružiny typu faliste. Už podle názvu se jedná o velmi pružnou pěnu, která lépe reaguje na váhové zatížení. Oproti jiným pěnám má delší výdrž a životnost.

Pokud vám nevyhovuje nabízené barevné provedení, níže naleznete vzorník látek, ve kterých lze soupravu Denzel vyrobit přímo na míru.