stylovy-nabytek-adamec.cz

PSZ, VALENTINO II rozkládací rohová sedačka ve skandinávském designu, 227×164 cm

Povedený výrobek PSZ, VALENTINO II rozkládací rohová sedačka ve skandinávském od dodavatele s dlouholetou historií PSZ pohodlně seženete zde teď právě napořád výhodně! Nabídky již od 22 800 Kč.
PSZ
Ověřit dostupnost »
Značka: PSZ
22 800
Popis produktu

Hledáte rohovou sedačku, která je pohodlná a má už na první pohled šmrnc? Takovou, která bude multifunkční a zároveň elegantní? Seznamte se Valentinem!

Retro sedací souprava je svěží a v plné míře plní estetickou funkci. Má čalouněná záda, a díky tomu je vhodné ji umístit i do středu místnosti. Valentino je samozřejmě rozkládací a s úložným prostorem.

Je vyrobená z kombinace masivního dřeva a dřevotřísky, díky čemuž si sedačka udržuje pevnost a odolnost. Výplň sedací i opěrné části tvoří kvalitní vysokoelastická pěna 36-40 a pružiny typu faliste. Už podle názvu se jedná o velmi pružnou pěnu, která lépe reaguje na váhové zatížení. Oproti jiným pěnám má delší výdrž a životnost.

Pokud vám nevyhovuje nabízené barevné provedení, níže naleznete vzorník látek, ve kterých lze soupravu Valentino vyrobit přímo na míru.