stylovy-nabytek-adamec.cz

PSZ,Fabiola II Rohová sedačka 286x200cm

Tento výjimečný produkt PSZ,Fabiola II Rohová sedačka od oblíbené značky se zárukou kvality PSZ získáte právě teď v nabídce extra se slevou! Zrovna nyní za cenu 32 300 Kč.
PSZ
Ověřit dostupnost »
Značka: PSZ
32 300
Popis produktu

Díky kvalitnímu zpracování a tradičnímu provedení se hodí do každého obýváku. Její předností jsou nastavitelné opěrky hlavy i loktů, které si každý uživatel může přizpůsobit svým potřebám. Pokud budete potřebovat místo k občasnému přespání, lze sedačku rozložit na lůžko o rozměrech 201×130 cm. Ukrývá v sobě také nepostradatelný úložný prostor.

Fabiola II je vyplněná velmi kvalitní vysokoelastickou pěnou 36 – 40 v opěradle i v sedáku. Už podle názvu se jedná o velmi pružnou pěnu, která lépe reaguje na váhové zatížení. Oproti jiným pěnám má delší výdrž a životnost.
Hodně žádaný kousek jde pořídit ještě na stránkách v sekci sedací soupravy. Nyní můžete najít ještě ostatní kusy z této populární sekce za výprodejovou cenu. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás také další vybrané kousky od značky PSZ. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.