stylovy-nabytek-adamec.cz

Sedačky-nábytek, SYDNEY moderní rozkládací rohová sedačka s širokou lenoškou, černá, 295×195 cm

Super výrobek Sedačky-nábytek, SYDNEY moderní rozkládací rohová sedačka s širokou od společnosti se zárukou kvality Sedačky-nábytek jde získat momentálně na webu za parádní cenu. Nyní pořídíte od 17 399 Kč.
Sedačky-nábytek
Popis produktu

Mezi výhody prostorné černé sedací soupravy nepatří jen moderní design, ale i královský relax. Ve svém repertoáru ukrývá rozkládací funkcí, kterou získáte spací plochu o 237×127 cm. Nemá však úložný prostor. 

Konstrukce černé rohové sedací soupravy je pevná a odolná prosti všem poškozujícím vlivům, a proto se můžete spolehnout, že vám bude sloužit dlouho a dobře. Sydney je vyplněná kvalitní PUR pěnou T3040, která má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Pružina typu faliste zvyšuje komfort a podporuje funkci pěny. V ceně soupravy jsou samozřejmě 4x dekorační polštářky. 

U rohové sedací soupravy Sydney je možné měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vašeho obýváku. Polštářky jsou pouze v barvě sedací části, ale ani jiný odstín není překážkou. Pokud budete chtít jinou barvu, doplatek za polštář bude 300kč. 

Zadní strana je v technické látce – doplatek za očalounění zadní strany je 1.200 Kč. Rozklad není v barvě sedačky, doplatek za očalounění rozkladu je 800 Kč . Všechny tyto informace uvádějte v objednávce do poznámky, případně vyčkejte, až se s vámi po odeslání objednávky spojí operátorky pro kontrolu údajů.