stylovy-nabytek-adamec.cz

Sedačky-nábytek, SYDNEY Rohová sedačka 295×195 cm

Výjimečný a žádaný produkt Sedačky-nábytek, SYDNEY Rohová sedačka od značky s dlouholetou tradicí Sedačky-nábytek jednoduše pořídíte momentálně na webu trvale výhodně! Nyní pořídíte jen za 16 300 Kč.
Sedačky-nábytek
Popis produktu

Mezi výhody prostorné sedací soupravy nepatří jen moderní design, ale i královský relax. Ve svém repertoáru ukrývá rozkládací funkcí, kterou získáte spací plochu o 237×127 cm. Nemá však úložný prostor. 

Konstrukce rohové sedací soupravy je pevná a odolná prosti všem poškozujícím vlivům, a proto se můžete spolehnout, že vám bude sloužit dlouho a dobře. Sydney je vyplněná kvalitní PUR pěnou T3040, která má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Pružina typu faliste zvyšuje komfort a podporuje funkci pěny. V ceně soupravy jsou samozřejmě 4x dekorační polštářky. 

U rohové sedací soupravy Sydney je možné měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vašeho obýváku. Polštářky jsou pouze v barvě sedací části, ale ani jiný odstín není překážkou. Pokud budete chtít jinou barvu, doplatek za polštář bude 300kč. 

Zadní strana je v technické látce – doplatek za očalounění zadní strany je 1.200 Kč. Rozklad není v barvě sedačky, doplatek za očalounění rozkladu je 800 Kč . Všechny tyto informace uvádějte v objednávce do poznámky, případně vyčkejte, až se s vámi po odeslání objednávky spojí operátorky pro kontrolu údajů.
Akční produkt Sedačky-nábytek, SYDNEY Rohová sedačka 295×195 cm jde sehnat taky na našem webu v oblíbené sekci sedací soupravy. Nyní si můžete vybrat vyjímečné kousky z této známé rubriky jednoduše online.