Sedačky-nábytek, SYDNEY U Rohová sedačka 360x196x186cm

Hodně prodávaný produkt Sedačky-nábytek, SYDNEY U Rohová sedačka od kvalitního výrobce Sedačky-nábytek pohodlně pořídíte nyní za rozumné peníze! Akční cena od 21 300 Kč.
Sedačky-nábytek

Popis produktu

Co vznikne, když se spojí dohromady prostor, elegance a pohodlí? Něco neokoukaného. Něco zábavného a osobitého. Zkrátka obří sedačka do U Sydney. 

Mezi výhody prostorné sedací soupravy nepatří jen design, ale i královský relax. Její využití je nesčetné – od posezení s blízkými, přes klasické polehávání až po sladký spánek. Díky svým rozměrům ideální spíš do větších interiérů. Disponuje rozkládací funkcí, kterou získáte spací plochu o 285×126 cm. 

Konstrukce rohové sedací soupravy je pevná a odolná prosti všem poškozujícím vlivům, a proto se můžete spolehnout, že vám bude sloužit dlouho a dobře. Sydney je vyplněná kvalitní PUR pěnou T3040, která má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Pružina typu faliste zvyšuje komfort a podporuje funkci pěny. Sedačka nemá úložný prostor. V ceně soupravy jsou samozřejmě malé pohodlné polštářky. U rohové sedací soupravy Sydney je možné měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vašeho obýváku. Polštářky jsou pouze v barvě sedací části, ale ani jiný odstín není překážkou. Pokud budete chtít jinou barvu, doplatek za polštář bude 300kč.

Zadní strana je v technické látce – doplatek za očalounění zadní strany je 1.200 Kč. Rozklad není v barvě sedačky, doplatek za očalounění rozkladu je 800 Kč. Všechny tyto informace uvádějte v objednávce do poznámky, případně vyčkejte, až se s vámi po odeslání objednávky spojí operátorky pro kontrolu údajů.

Polštáře pouze v barvě sedací části !
V případě jiného odstínu, doplatek za 1x polštářek – 300,-

Tolerance povolené odchylky rozměrů u zboží může být +- 5 cm
Velmi prodávaný výrobek Sedačky-nábytek, SYDNEY U Rohová sedačka můžete dostat bez obtíží tady na našich stránkách ve známé kategorii sedací soupravy. Nyní koupíte ještě jiné produkty z této populární rubriky ve výprodejové akci.