stylovy-nabytek-adamec.cz

SET, CAROL V obývací stěna, dub lefkas

Tento kvalitní a žádaný produkt SET, CAROL V obývací od skvělé a známé značky SET jde koupit na našich stránkách teď za výhodné peníze. Momentálně k dispozici za 5 400 Kč.
SET
Ověřit dostupnost »
Značka: SET
5 400
Popis produktu

Hledáte návod na šťastný život a bohatství?
Tak s tím vám pomoct nemůžeme, ale rozhodně víme, jak si to doma trochu vylepšit – moderní obývací stěnou Carol! A kdo ví, třeba tohle je ten první krok ke štěstí. 

Díky tradičnímu zpracování a barevnému provedení se stěna hodí do každého interiéru. Disponuje množstvím úložného prostoru pro dekorace, fotografie či upomínkové předměty. Své místo si samozřejmě najde i televize. Nábytek je vyrobený z kvalitního a odolného lamina, které je velmi odolné proti poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám. 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Informace o dopravě a objednání montáže

Jak nakupovat nábytek na splátky

Inspirace od našich zákazníků Žádaný produkt SET, CAROL V obývací stěna, dub lefkas jde koupit bezprostředně tu na webu v sekci obývací stěny. Nyní získáte ještě podobné produkty ze zmíněné sekce za zcela nejnižší cenu. Známý dodavatel SET dlouhodobě nabízí prvotřídní produkty. za překvapivě výhodnou cenu! Náš sortiment je široký, mrkněte na další prověřené kousky značky SET. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.