stylovy-nabytek-adamec.cz

SLT, RUMBA V obývací stěna, old style/matera

Výjimečný a žádaný kousek SLT, RUMBA V obývací stěna, old od společnosti se zárukou kvality SLT pohodlně nakoupíte u nás právě v bezva akci. Aktuálně za super cenu 7 400 Kč.
SLT
Ověřit dostupnost »
Značka: SLT
7 400
Popis produktu

Doma nás sice „nikdo nevidí“, ale je fajn obklopovat se hezkými věcmi jen tak, pro sebe. Až místo obýváku plného starého vybledlého nábytku vejdete do elegantního interiéru, pocítíte ten rozdíl. Přesně ten vám vykouzlí obývací sestava Rumba, která byla navržená pro boj s domácím stereotypem. Ohromí vás svou jednoduchostí a širokým spektrem využití.

Obývací stěna se skládá z televizního stolku, dvou vitrín a  police. V případě potřeby úložného prostoru navíc lze dokoupit také příslušná komoda. Nábytek je vyrobený z kvalitního lamina, které je velmi odolné vůči mechanickému poškození (př. poškrábání), vlhkosti a nepodléhá času.
Tento velmi oblíbený výrobek SLT, RUMBA V obývací dostanete právě teď tu na webu v populární sekci obývací stěny! Nyní získáte ještě jiné produkty z této známé sekce na pár kliknutí. U nás nabízíme více, mrkněte na více kousků značky SLT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce SLT má ve stále nabídkce skvělé výrobky za překvapivě výhodné ceny.