stylovy-nabytek-adamec.cz

SLT, RUMBA XL obývací stěna, dekor bílý mat

Hodně povedený výrobek SLT, RUMBA XL obývací stěna, dekor bílý s osvědčenou značkou SLT seženete právě teď v naší nabídce v bezva akci! Nyní pořídíte jen za 8 900 Kč.
SLT
Ověřit dostupnost »
Značka: SLT
8 900
Popis produktu

Doma nás sice „nikdo nevidí“, ale je fajn obklopovat se hezkými věcmi jen tak, pro sebe. Až místo obýváku plného starého vybledlého nábytku vejdete do elegantního interiéru, pocítíte ten rozdíl. Přesně ten vám vykouzlí obývací sestava Rumba XL, která byla navržená pro boj s domácím stereotypem. 

Obývací stěna se skládá z televizního stolku, dvou vitrín a police. V případě potřeby úložného prostoru navíc lze dokoupit také příslušná komoda. Nábytek je vyrobený z kvalitního lamina, které je velmi odolné vůči mechanickému poškození (př. poškrábání), vlhkosti a nepodléhá času. Oblíbený a akční kus SLT, RUMBA XL obývací stěna, dekor bílý mat lze koupit také tu na našich stránkách v oblíbené kategorii obývací stěny. Připravili jsme pro vás ostatní produkty z této populární sekce za nejnižší cenu! Tato značka SLT nabízí špičkové výrobky .