stylovy-nabytek-adamec.cz

STAGRA, AMIGO Rohová sedačka 240x205cm

Zajímavý kus STAGRA, AMIGO Rohová sedačka od výrobce s dobrým jménem STAGRA máte možnost pořídit tady za skvělou cenu. Teď v akci 27 100 Kč.
STAGRA
Ověřit dostupnost »
Značka: STAGRA
27 100
Popis produktu

Pokud si lámete hlavu, v jakém stylu si vybavit obývací pokoj, sedací souprava Amigo vám jemně vytrhne trn z paty. Vysoce elegantní sedačka zaujme na první pohled luxusním vzhledem a minimalistickým provedením. Jejím revírem je hlavně pohodlí, které je pro pravidelný relax nejdůležitější.

Konstrukce rohové sedačky Amigo je pevná a odolná prosti všem poškozujícím vlivům, a proto se můžete spolehnout, že vám bude sloužit dlouho. Je vyplněná kvalitní PUR pěnou, která má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Pružina faliste zvyšuje komfort, pružně se přizpůsobuje lidskému tělu a celkově podporuje funkci pěny. Sedací souprava je také potažená eko kůží, která je věrnou náhražkou kůže pravé. Eko kůže má horní vrstvu ze 100% polyuretanu a jako podklad slouží 100% bavlněný úplet. Nožky jsou kovové. Dekorační polštáře nejsou součástí.

Amigo se řadí mezi systémový nábytek, který bývá skvělým řešením v případech, kdy si plánujete vytvořit sezení na míru. Nabízí několik dílů mnoha tvarů a rozměrů, které lze objednat v různém uspořádání. Pokud se tedy rozhodnete pro vlastní sestavení sedačky, neváhejte nás kontaktovat.Ve slevě tento produkt STAGRA, AMIGO Rohová sedačka máte možnost dostat pohodlně tu na webu umístěný v kategorii sedací soupravy. Nyní si můžete koupit nové produkty z této oblíbené rubriky na pár kliknutí! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás také další prověřené kousky od dodavatele STAGRA. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.