stylovy-nabytek-adamec.cz

STAGRA, AMIGO Rohová sedačka 328×328 cm

Oblíbený a akční produkt STAGRA, AMIGO Rohová sedačka 328x328 od kvalitního výrobce STAGRA snadno pořídíte zde teď za nejnižší cenu! V akci za cenu 44 100 Kč.
STAGRA
Ověřit dostupnost »
Značka: STAGRA
44 100
Popis produktu

Pokud si lámete hlavu, v jakém stylu si vybavit obývací pokoj, sedací souprava Amigo 2 vám jemně vytrhne trn z paty. Vysoce elegantní sedačka zaujme na první pohled luxusním vzhledem a minimalistickým provedením. Jejím revírem je hlavně pohodlí, které je pro pravidelný relax nejdůležitější.

Konstrukce rohové sedačky Amigo je pevná a odolná prosti všem poškozujícím vlivům, a proto se můžete spolehnout, že vám bude sloužit dlouho. Je vyplněná kvalitní PUR pěnou, která má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Pružina faliste zvyšuje komfort, pružně se přizpůsobuje lidskému tělu a celkově podporuje funkci pěny. Sedací soupravu lze celou vyrobit v eko kůží, která je věrnou náhražkou kůže pravé. Eko kůže má horní vrstvu ze 100% polyuretanu a jako podklad slouží 100% bavlněný úplet. Kovové nožky zaručují stabilitu sedačky.

Sedačka je samozřejmě vybavená úložným prostorem a funkcí rozkladu. Amigo se řadí mezi systémový nábytek, který bývá skvělým řešením v případech, kdy si plánujete vytvořit sezení na míru. Nabízí 28 dílů mnoha tvarů a rozměrů, které lze objednat v různém uspořádání. Pokud se tedy rozhodnete pro vlastní sestavení sedačky, neváhejte nás kontaktovat.