stylovy-nabytek-adamec.cz

STAGRA, BARELLO 2 Rohová sedačka 260x215cm

Nový produkt STAGRA, BARELLO 2 Rohová sedačka od odblíbeného výrobce STAGRA je k dostání již dnes napořád výhodně. Aktuálně v akci za 20 200 Kč.
STAGRA
Ověřit dostupnost »
Značka: STAGRA
20 200
Popis produktu

Rohová sedací souprava Barello 2 bude slušet každému interiéru. Její velkou výhodou je splynutí s interiérem a samozřejmě hlavně pohodlí. Je vyplněná kvalitní polyuretanovou pěnou, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina typu faliste zvyšuje komfort soupravy a celkově podporuje funkci pěny.

Barello je rozkládací a nechybí ji ani úložný prostor. Zvládne úspěšně nahradit postel, což se může hodit při nečekaných návštěvách. Nožky sedačky jsou plastové.

Barello se řadí mezi systémový nábytek, který bývá skvělým řešením v případech, kdy si plánujete vytvořit sezení na míru. Nabízí několik dílů mnoha tvarů a rozměrů, které lze objednat v různém uspořádání. Pokud se tedy rozhodnete pro vlastní sestavení sedačky, neváhejte nás kontaktovat. Nejprodávanější produkt STAGRA, BARELLO 2 Rohová sedačka 260x215cm je k získání přímo tu na webu ve známé kategorii sedací soupravy. Pořiďte si nové produkty z naší kategorie v akci. Známý výrobce STAGRA pro své zákazníky nabízí prvotřídní sortiment.. Přesvědčte se. Možná ale hledáte něco jiného, u nás nabízíme více. Podívejte se taky na více skvělých produktů značky STAGRA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.