stylovy-nabytek-adamec.cz

STAGRA, BARELLO Rohová sedačka 260x215cm

Kvalitní a oblíbený výrobek STAGRA, BARELLO Rohová sedačka od známého výrobce STAGRA lze pořídit právě teď za výborné peníze! Cena od 24 700 Kč.
STAGRA
Ověřit dostupnost »
Značka: STAGRA
24 700
Popis produktu

Rohová sedací souprava Barello bude slušet každému interiéru. Její velkou výhodou je splynutí s interiérem a samozřejmě hlavně pohodlí. Je vyplněná kvalitní polyuretanovou pěnou, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina typu faliste zvyšuje komfort soupravy a celkově podporuje funkci pěny.

Sedačka nabízí možnost objednání ve dvou funkčních variantách. 1. varianta je bez funkce rozkládání a úložného prostoru, 2. varianta disponuje úložným prostorem a možnosti rozkládání sedačky.

Barello se řadí mezi systémový nábytek, který bývá skvělým řešením v případech, kdy si plánujete vytvořit sezení na míru. Nabízí několik dílů mnoha tvarů a rozměrů, které lze objednat v různém uspořádání. Pokud se tedy rozhodnete pro vlastní sestavení sedačky, neváhejte nás kontaktovat.

Kromě možnosti výběru vlastního druhu a barvy potahu lze sedačku objednat také v eko kůži.

Pokud chcete mít obývák dokonale sladěný, doporučujeme dokoupit i taburet nebo křeslo z kolekce Barello.
Unikátní produkt STAGRA, BARELLO Rohová sedačka lze nakoupit přímo tu na webu v sekci sedací soupravy! Nyní najdete ještě podobné produkty ve zmíněné rubrice za nejlepší ceny. To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Mrkněte také na více kousků od výrobce STAGRA. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce STAGRA dlouhodobě vyrábí špičkový sortiment.!