STAGRA, BARELLO Sedací souprava 2+1

Tento levný produkt STAGRA, BARELLO Sedací souprava originál od značky STAGRA lze pořídit právě teď v naší nabídce za výhodnou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 19 700 Kč.
STAGRA
Ověřit dostupnost »
Značka: STAGRA
19 700

Popis produktu

Moderní sedací set Barello je tvořen dvojpohovkou a křeslem. Nábytek je vyplněný kvalitní PUR pěnou, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny.

Pokud vám nevyhovuje její barevné provedení, nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, ať zapadne i do vašeho domova.

Dvojpohovka nabízí možnost objednání ve dvou funkčních variantách. 1. varianta je bez funkce rozkládání a úložného prostoru, 2. varianta disponuje úložným prostorem.
Kvalitní a oblíbený produkt je dostupný přímo na webu v rubrice sedací soupravy. Nyní najdete parádní produkty ze zmíněné rubriky za parádní cenu! U nás toho najdete mnohem více, mrkněte na další skvělé kousky od značky STAGRA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel STAGRA dodává prvotřídní sortiment.! A to ještě není vše.