stylovy-nabytek-adamec.cz

STAGRA, BARELLO U sedačka ve tvaru U 330x215x153cm

Tento oblíbený produkt STAGRA, BARELLO U sedačka ve tvaru od skvělé a známé značky STAGRA máte možnost nakoupit aktuálně na webu se slevou! Nyní pořídíte za 35 500 Kč.
STAGRA
Ověřit dostupnost »
Značka: STAGRA
35 500
Popis produktu

Sedačka do tvaru U Barello bude zaručeně šéfovat vašemu obýváku. Ocení ji nejen vyznavači elegantních interiérů, ale i fanoušci decentních motivů, pro které je důležité především pohodlí.

Nechybí ji velkorysý úložný prostor a možnost rozkladu na pohodlné lůžko s následným spaním. Díky své výplni je vhodná pro každodenní spánek.

Je vyplněná kvalitní polyuretanovou pěnou, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina typu faliste zvyšuje komfort soupravy a celkově podporuje funkci pěny. Sedací souprava je potažená eko kůží, která je věrnou náhražkou kůže pravé. Eko kůže má horní vrstvu ze 100% polyuretanu a jako podklad slouží 100% bavlněný úplet. Nožky Barella jsou plastové.

Můžete si namíchat koktejl z dostupných barev i druhů potahů – přesně dle vašich představ a požadavků. Dekorační polštáře nejsou součástí.

Barello se řadí mezi systémový nábytek, který bývá skvělým řešením v případech, kdy si plánujete vytvořit sezení na míru. Nabízí několik dílů mnoha tvarů a rozměrů, které lze objednat v různém uspořádání. Pokud se tedy rozhodnete pro vlastní sestavení sedačky, neváhejte nás kontaktovat.