stylovy-nabytek-adamec.cz

STAGRA, CHANTAL 2 Rohová sedačka 254x220cm

Tento výjimečný výrobek STAGRA, CHANTAL 2 Rohová sedačka od dodavatele s dlouholetou historií STAGRA je dostupný na našich stránkách nyní za příznivou cenu! Zrovna teď v akci za 28 000 Kč.
STAGRA
Ověřit dostupnost »
Značka: STAGRA
28 000
Popis produktu

Dopřejte si něco krásného, pohodlného a kvalitního. Luxusní rohová sedačka Chantal je tím pravým kouskem, na kterém budete radost každý večer relaxovat nebo popíjet víno s přáteli.

Sedací souprava je vyplněná kvalitní polyuretanovou pěnou, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny. Zadní stranu má čalouněnou, díky čemuž ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Nožky jsou plastové a opatřené proti poškrábání podlahy. Pokud budete chtít znásobit své pohodlí, k Chantal lze dokoupit opěrky hlavy.

Chantal se řadí mezi systémový nábytek, který bývá skvělým řešením v případech, kdy si plánujete vytvořit sezení na míru. Nabízí několik dílů mnoha tvarů a rozměrů, které lze objednat v různém uspořádání. Pokud se tedy rozhodnete pro vlastní sestavení sedačky, neváhejte nás kontaktovat
Oblíbený a akční výrobek STAGRA, CHANTAL 2 Rohová máte možnost sehnat teď na stránkách umístěný v kategorii sedací soupravy! Získejte ještě podobné produkty ve zmiňované rubrice za super peníze. Populární dodavatel STAGRA pro své zákazníky prodává velmi kvalitní zboží levně! U nás vám nabízíme více, podívejte se taky na další prověřené produkty od dodavatele STAGRA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.