stylovy-nabytek-adamec.cz

STAGRA, CHANTAL Pohovka 180x90cm

Velmi prodávaný produkt STAGRA, CHANTAL Pohovka 180x90cm od naší známé značky STAGRA jednoduše pořídíte nyní extra se slevou. Na našich stránkách za 13 400 Kč.
STAGRA
Ověřit dostupnost »
Značka: STAGRA
13 400
Popis produktu

Luxusní pohovka Chantal je tím kouskem pro váš obývák, na kterém budete radost každý večer relaxovat nebo popíjet víno s přáteli.

Chantal je vyplněná kvalitní PUR pěnou, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny. Polštářky jsou k pohovce napevno a zadní stranu čalouněnou. Pokud vám nevyhovuje její barevné provedení, nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, ať zapadne i do vašeho domova. Více informací o této službě najdete ZDE.

Pohovku lze objednat ve třech variantách – dle vašich preferencí. V nabídce najdete pohovku bez funkcí (tzn. úložný prostor + rozklad), pohovku pouze s úložným prostorem nebo pouze s rozkládací funkcí.

Pro větší pohodlí si k pohovce můžete dokoupit opěrky hlavy.
Ve slevě produkt STAGRA, CHANTAL Pohovka 180x90cm můžete koupit právě teď tady u nás zařazený v rubrice pohovky. Nyní pořídíte unikátní produkty z naší kategorie ve slevě! Známý dodavatel STAGRA pro vás vyrábí velmi kvalitní výrobky.! A to je teprve začátek! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další vybrané kousky od výrobce STAGRA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.