stylovy-nabytek-adamec.cz

STAGRA, CHANTAL Rohová sedačka 325x220x163cm

Designový kus STAGRA, CHANTAL Rohová sedačka originál od výrobce STAGRA snadno získáte v aktuální nabídce ve výprodejové akci! Produkt nakoupíte teď u nás za 27 800 Kč.
STAGRA
Ověřit dostupnost »
Značka: STAGRA
27 800
Popis produktu

Dopřejte si něco krásného, pohodlného a kvalitního. Luxusní rohová sedačka Chantal je tím pravým kouskem, na kterém budete radost každý večer relaxovat nebo popíjet víno s přáteli.

Má samozřejmě úložný prostor a je rozkládací. Bude ideálním společníkem pro velké rodiny i pro obdivovatele moderního bydlení. Řadí se mezi kousky s nejvyšší kvalitou, a to díky své konstrukci, výplni a funkčnosti.

Sedací souprava je vyplněná kvalitní polyuretanovou pěnou, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny. Zadní stranu má čalouněnou, díky čemuž ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Nožky jsou plastové a opatřené proti poškrábání podlahy. Pokud budete chtít znásobit své pohodlí, k Chantal lze dokoupit opěrky hlavy.

Chantal se řadí mezi systémový nábytek, který bývá skvělým řešením v případech, kdy si plánujete vytvořit sezení na míru. Nabízí několik dílů mnoha tvarů a rozměrů, které lze objednat v různém uspořádání. Pokud se tedy rozhodnete pro vlastní sestavení sedačky, neváhejte nás kontaktovat.