STAGRA, CREMONA U sedačka ve tvaru U 360x205x190cm

Kvalitní kousek STAGRA, CREMONA U sedačka ve od spolehlivého výrobce STAGRA jednoduše můžete získat právě nyní napořád výhodně. Levně za cenu 38 400 Kč.
STAGRA
Značka: STAGRA
38 400
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

ysoký komfort, kvalitní materiál a moderní design – to vše nabízí sedací souprava do U Cremona.

Luxusně vyhlížející sedačka je kombinací prostorné a pohodlné soupravy v elegantním kabátě. Díky velké ploše pro sezení už nebudete muset řešit, kam usadit vaši rodinu či přátele. Polohovatelné opěrky zad a loktů si můžete uzpůsobit k vlastnímu pohodlí. Polohovatelné záhlavníky nejsou součástí soupravy, ale lze je dokoupit na e-shopu. Nabízí také úložný prostor a funkci rozkladu.

Cremona je vyplněná kvalitní PUR pěnou, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny. Zadní stranu má čalouněnou, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Nožky má plastové.

Cremona U se řadí mezi systémový nábytek, který bývá skvělým řešením v případech, kdy si plánujete vytvořit sezení na míru. Nabízí několik dílů mnoha tvarů a rozměrů, které lze objednat v různém uspořádání. Pokud se tedy rozhodnete pro vlastní sestavení sedačky, neváhejte nás kontaktovat.