stylovy-nabytek-adamec.cz

STAGRA, GENOVA 2 Pohovka 176x104cm

Akční a ve slevě produkt STAGRA, GENOVA 2 Pohovka od spolehlivého výrobce STAGRA pořídíte právě teď v naší nabídce za mimořádně nízkou cenu! Ceny již od 14 000 Kč.
STAGRA
Ověřit dostupnost »
Značka: STAGRA
14 000
Popis produktu

Elegantní pohovka Genova jednoduše a efektně vykouzlí z vašeho obýváku místo klidu a odpočinku. Má totiž polohovatelné záhlavníky, které poskytnou skvělou v případech, kdy máte ze všeho těžkou hlavu. Zadní stranu má čalouněnou, proto se nemusíte bát ji umístit kdekoliv v místnosti.

Pohovka je vyplněná vyplněná kvalitní polyuretanovou pěnou, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny. Nožky má kovové.

Pokud vám nevyhovuje barevné provedení pohovky, nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, ať zapadne i do vašeho domova. Více informací o této službě najdete ZDE. Velmi prodávaný produkt jde koupit právě tady a teď na našem webu ve známé kategorii pohovky! Připravili jsme pro vás akční produkty z této oblíbené kategorie za super ceny! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také další kvalitní zboží od značky STAGRA. Najdete je níže na této stránce. V očích zákazníků populární značka STAGRA má vysoce kvalitní sortiment. za rozumné peníze!