stylovy-nabytek-adamec.cz

STAGRA, GENOVA 2 Rohová sedačka 280x207cm

Povedený produkt STAGRA, GENOVA 2 Rohová sedačka od skvělé značky STAGRA snadno můžete získat v naší nabídce za akční cenu! Nabídky od 34 000 Kč.
STAGRA
Ověřit dostupnost »
Značka: STAGRA
34 000
Popis produktu

Konečně pořádná rohová sedačka, která udělá i ze čtyř holých stěn zajímavou místnost! Nadchne vás nejen svým líbivým designem, ale především praktickou stránku. Má totiž nastavitelné opěrky hlavy, které využijete jsou ideálním pomocníkem k naprostému relaxu. Disponuje samozřejmě úložným prostorem a je rozkládací.

Kombinace materiálů je velmi atraktivní a její barevná provedení hrají prim jak pro fanoušky sofistikované elegance, tak pro milovníky jednoduchý stylů. Je vyplněná vyplněná kvalitní polyuretanovou pěnou, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny. Zadní stranu má čalouněnou, díky čemuž ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Nožky má kovové. Dekorační polštářky nejsou součástí sedačky.

Genova se řadí mezi systémový nábytek, který bývá skvělým řešením v případech, kdy si plánujete vytvořit sezení na míru. Nabízí několik dílů mnoha tvarů a rozměrů, které lze objednat v různém uspořádání. Pokud se tedy rozhodnete pro vlastní sestavení sedačky, neváhejte nás kontaktovat.