stylovy-nabytek-adamec.cz

STAGRA, ROSSO II Rohová sedačka 286×225 cm

Tento zlevněný produkt STAGRA, ROSSO II Rohová sedačka 286x225 originál od výrobce STAGRA můžete získat aktuálně na našich stránkách až neuvěřitelně levně. Nabídky již od 29 300 Kč.
STAGRA
Ověřit dostupnost »
Značka: STAGRA
29 300
Popis produktu

Moderní rohová sedačka Rosso II vám snese modré i fialové z nebe. Její doménou jsou především polohovatelné záhlavníky, které si můžete uzpůsobit k vlastnímu pohodlí.

Sedačka je vyplněná kvalitní PUR pěnou, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny. Zadní stranu má čalouněnou, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Nožky má plastové.

Rosso 2 nabízí možnost objednání ve dvou cenových a funkčních variantách. 1. varianta je bez funkce rozkládání a úložného prostoru, 2. varianta disponuje úložným prostorem a možnosti rozkládání sedačky.

V naší nabídce najdete sedačku s možností vlastní volby barvy a látky, ale i předvolené varianty. Vybrali jsme pro vás sedačku v příplatkové látce Mont Blanc s povrchovou úpravou, díky které odstraníte nechtěnou špínu či skvrny prakticky bez námahy.
Tento exkluzivní produkt STAGRA, ROSSO II Rohová sedačka naleznete v pohodě u nás v populární rubrice sedací soupravy! Nyní si můžete vybrat ještě podobné zboží ve zmíněné sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte na více skvělých produktů od dodavatele STAGRA. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce STAGRA pro vás připravuje špičkové zboží ! Udělejte si radost.