stylovy-nabytek-adamec.cz

STAGRA, ROSSO Rohová sedačka 286x256cm

Zajímavý kousek STAGRA, ROSSO Rohová sedačka od skvělé a známé značky STAGRA snadno najdete právě nyní za parádní cenu. Právě teď za cenu 32 600 Kč.
STAGRA
Ověřit dostupnost »
Značka: STAGRA
32 600
Popis produktu

Moderní rohová sedačka Rosso vám snese modré i fialové z nebe. Její doménou jsou především polohovatelné záhlavníky, které si můžete uzpůsobit k vlastnímu pohodlí.

Sedačka je vyplněná kvalitní PUR pěnou, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny. Zadní stranu má čalouněnou, takže ji můžete umístit do rohu i středu místnosti. Nožky má plastové.

Rosso nabízí možnost objednání ve dvou cenových a funkčních variantách. 1. varianta je bez funkce rozkládání a úložného prostoru, 2. varianta disponuje úložným prostorem a možnosti rozkládání sedačky.
Hodně oblíbený kus máte možnost pořídit rovněž tady u nás umístěný v kategorii sedací soupravy! Nyní můžete koupit skvělé produkty z této kategorie ve výhodné akci. To není všechno, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce další skvělé kousky od dodavatele STAGRA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.