stylovy-nabytek-adamec.cz

STAGRA, SPLIT Rohová sedačka 312x223cm

Tento kvalitní a levný produkt STAGRA, SPLIT Rohová sedačka od dodavatele s dlouholetou historií STAGRA jde koupit aktuálně za extra cenu. Nabídky od 23 200 Kč.
STAGRA
Ověřit dostupnost »
Značka: STAGRA
23 200
Popis produktu

Nejlepší sedačka je pohodlná, multifunkční a dá se na ní krásně válet. Je zkrátka přesně taková, jako rohová sedací souprava Split!

Originální rozkládací sedačka ve stylovém designu splňuje nejvyšší nároky na pohodlné sezení. Je vyplněná kvalitní polyuretanovou pěnou, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina bonell zabezpečuje rovnoměrnou pevnost posedu po celé ploše, umožňuje sedačce dýchat a celkově podporuje funkci pěny. Nožky má kovové.

Nabízí velmi snadný způsob, jak změnit sedačku v pohodlné lůžko. Prakticky dvěma pohyby z ní vytvoříte spací plochu i pro dvě osoby. Polštáře nejsou k sedačce přišité, a je možné s nimi různě manipulovat. Zadní stranu má čalouněnou, takže se bude skvěle vyjímat v rohu i středu místnosti. Dekorační polštářky jsou v ceně sedačky – umístěné na volno.

Split nabízí výběr v již základních barevných kombinacích. Pokud budete chtít vlastní druh a barvu látky, níže najdete vzorník, ze kterého je možné vybírat. V případě výběru barvy dekoračních polštářků napište v objednávce do poznámky vybrané látky. Akční produkt STAGRA, SPLIT Rohová sedačka můžete získat nyní tady a teď na našem webu v rubrice sedací soupravy. Získejte ostatní výrobky z této známé kategorie za výborné peníze.