stylovy-nabytek-adamec.cz

STAGRA, TREVOR 2 Rohová sedačka 255x205cm

Ve slevě produkt STAGRA, TREVOR 2 Rohová od dodavatele s dobrým jménem STAGRA snadno pořídíte v naší aktuální nabídce výhodně. Pouze nyní za 25 800 Kč.
STAGRA
Ověřit dostupnost »
Značka: STAGRA
25 800
Popis produktu

Sedací soupravu Trevor si zamilujete pro její vintage vzhled, který zapadne do moderních interiérů.

Je rozkládací a nechybí ji ani úložný prostor. Zvládne úspěšně nahradit postel, což se může hodit při nečekaných návštěvách. Okolí soupravy vyplňte bytovými prvky v podobě moderního konferenčního stolku, designových lamp a obrazy, a z vašeho obýváku bude rázem stylová retro místnost.

Sedací souprava je vyplněná kvalitní PUR pěnou, která má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Pružina typu faliste zvyšuje komfort, pružně se přizpůsobuje lidskému tělu a celkově podporuje funkci pěny. Nožky má plastové.

Trevor se řadí mezi systémový nábytek, který bývá skvělým řešením v případech, kdy si plánujete vytvořit sezení na míru. Nabízí několik dílů mnoha tvarů a rozměrů, které lze objednat v různém uspořádání. Pokud se tedy rozhodnete pro vlastní sestavení sedačky, neváhejte nás kontaktovat.Kvalitní a levný produkt STAGRA, TREVOR 2 Rohová lze získat jednoduše na našem webu ve známé rubrice sedací soupravy! Nyní získáte akční produkty z této populární sekce za mimořádně nízkou cenu! Populární výrobce STAGRA dodává vynikající zboží.!