stylovy-nabytek-adamec.cz

STF, ISLAND II Obývací stěna, bílá/bílý lesk

Zlevněný výrobek STF, ISLAND II Obývací od top výrobce STF můžete dostat právě skutečně výhodně! Výhodně za 7 200 Kč.
STF
Ověřit dostupnost »
Značka: STF
7 200
Popis produktu

Bílá obývací stěna Island byla navržená v minimalistickém stylu s moderním nádechem. Už na pohled vás můžou zaujmout chybějící úchytky. Ty nahradily předsazené přední desky.

Sestava Island se skládá z dlouhého televizního stolku s úložným prostorem, dvou závěsných vitrín a dvě police. Komoda není součástí sestavy, ale pokud potřebujete nějaký úložný prostor navíc, můžete si ji dokoupit.

Obývací sestava je vyrobená z laminované desky, která je odolná vůči poškrábání, blednutí  krátkodobému působení vody. Ve vitrínách se nachází tvrzené sklo.

A nakonec pro vás máme dvě zprávy: jednu dobrou a druhou ještě lepší. Ta dobrá je, že na e-shopu najdete další dvě barevné varianty, a to konkrétně v DEKORU SAN REMO SV. A V DEKORU BETON. A ta ještě lepší? Nižší cenu nikde nenajdete!
Akční produkt STF, ISLAND II Obývací stěna, bílá/bílý lesk máte možnost koupit také na stránkách umístěný v kategorii obývací stěny! Máme pro vás vyjímečné produkty z naší rubriky v bezva akci! Tento výrobce STF vyrábí vysoce kvalitní sortiment . Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží od výrobce STF. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.