stylovy-nabytek-adamec.cz

STF, ISLAND III Obývací stěna, světlý beton

Nejprodávanější produkt STF, ISLAND III Obývací stěna, světlý od výrobce STF jde koupit již dnes za zcela nejnižší cenu! Nabídka od 7 200 Kč.
STF
Ověřit dostupnost »
Značka: STF
7 200
Popis produktu

Obývací stěna v dekoru beton byla navržená v minimalistickém stylu s moderním nádechem. Už na pohled vás můžou zaujmout chybějící úchytky. Ty nahradily předsazené přední desky.

Sestava Island se skládá z dlouhého televizního stolku s úložným prostorem, dvou závěsných vitrín a dvě police. Komoda není součástí sestavy, ale pokud potřebujete nějaký úložný prostor navíc, můžete si ji dokoupit.

Obývací sestava je vyrobená z laminované desky, která je odolná vůči poškrábání, blednutí  krátkodobému působení vody. Ve vitrínách se nachází tvrzené sklo.

A nakonec pro vás máme dvě zprávy: jednu dobrou a druhou ještě lepší. Ta dobrá je, že na e-shopu najdete další dvě barevné varianty, a to konkrétně v BÍLÉM DEKORU A V DEKORU SAN REMO. A ta ještě lepší? Nižší cenu nikde nenajdete!Kvalitní a levný výrobek můžete pořídit jednoduše tady na našich stránkách v oblíbené kategorii obývací stěny. Vyberte si akční produkty z této rubriky za nejnižší cenu!