STF, ISLAND Obývací stěna, san remo sv.

Žádaný produkt STF, ISLAND Obývací stěna, san od spolehlivého výrobce STF jednoduše pořídíte momentálně na webu pořád výhodně! Nyní nakoupíte za 7 200 Kč.
STF
Značka: STF
7 200 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Obývací stěna v přírodním dekoru san remo byla navržená v minimalistickém stylu s moderním nádechem. Už na pohled vás můžou zaujmout chybějící úchytky. Ty nahradily předsazené přední desky.

Sestava Island se skládá z dlouhého televizního stolku s úložným prostorem, dvou závěsných vitrín a dvě police. Komoda není součástí sestavy, ale pokud potřebujete nějaký úložný prostor navíc, můžete si ji dokoupit.

Obývací sestava je vyrobená z laminované desky, která je odolná vůči poškrábání, blednutí  krátkodobému působení vody. Ve vitrínách se nachází tvrzené sklo.

A nakonec pro vás máme dvě zprávy: jednu dobrou a druhou ještě lepší. Ta dobrá je, že na e-shopu najdete další dvě barevné varianty, a to konkrétně v BÍLÉM DEKORU A V DEKORU BETON. A ta ještě lepší? Nižší cenu nikde nenajdete!
Tento levný produkt STF, ISLAND Obývací stěna, san naleznete lehce tu na webu v kategorii obývací stěny. Získejte akční produkty ve zmíněné sekci za zcela nejnižší cenu! Výrobce STF dlouhodobě vyrábí velmi kvalitní zboží za neuvěřitelně výhodnou cenu. Udělejte si radost. To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce také další kvalitní kousky od výrobce STF. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.