stylovy-nabytek-adamec.cz

WJT, KALIFORNIA matrace, 80×200 cm

Tento skvělý výrobek WJT, KALIFORNIA matrace, 80x200 od značky s dobrým jménem WJT máte možnost pořídit na našich stránkách teď právě napořád výhodně. Výhodně za skvělou cenu 5 000 Kč.
WJT
Ověřit dostupnost »
Značka: WJT
5 000
Popis produktu

7 ZÓNOVÁ, DVOUSTRANNÁ (LETNÍ, ZIMNÍ STRANA), JEDNA STRANA MATRACE JE ZE 100 % PŘÍRODNÍ BAVLNY, DRUHÁ STRANA MATRACE JE Z OVČÍ VLNY (DOKONALE ABSORBUJE POT A UDRŽUJE TĚLESNOU TEPLOTU), PUR PĚNA 2 cm, FILC, KOKOSOVÁ ROHOŽ 1 cm, LATEX 3 cm, PRUŽINY MULTIPOCKET (vyznačují se vysokou hustotou pružin, toto velké množství zajišťuje, že se matrace lépe přizpůsobí tvaru těla, každá pružina je umístěna v samostatné kapse materiálu), HYPOALERGENNÍ, POTAH MATRACE LZE VYPRAT NA 40°C, TEPELNÁ IZOLACE, TVRDOST – STŘEDNÍ AŽ TVRDÁ, ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ
Kvalitní a velmi žádaný produkt lze zakoupit rovnou na stránkách v populární kategorii matrace. Nyní si můžete koupit parádní kusy ve zmiňované kategorii za outletovou cenu. Významný výrobce WJT dlouhodobě nabízí prvotřídní zboží za dobrou cenu! Možná ale hledáte něco jiného, u nás nabízíme více. Mrkněte také na další kvalitní produkty od dodavatele WJT. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.