WRS, ATLANTIDA čalouněná postel, 160×200

Unikátní produkt WRS, ATLANTIDA čalouněná postel, od společnosti s dlouholetou tradicí WRS pohodlně získáte u nás právě levně. Cena již od 14 800 Kč.
WRS
Značka: WRS
14 800 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Víte, kdy se vaše postel promění v nejpříjemnější místo na zemi? Půl sekundy před tím, než zazvoní budík. Postel Atlantida se ale tímto místem stane kdykoliv do ní ulehnete. Nechte se přesvědčit.

Postel snoubí elegantní moderní design i důraz na kvalitní a pohodlné spaní. Základ této postele tvoří borovicové dřevo a polyuretanová pěna T16, která se vyznává vysokou prodyšností, odolností a zdravotní nezávadností. Postel má plastové nožky a je zdobená chromovanými elementy. Vyberte si ideální barvu čalounění do vašeho interiéru a nechejte si něco pěkného zdát.

V ceně není zahrnuta matrace, rošt, úložný prostor. Vše lze v rámci postele dokoupit.
Tento kvalitní a žádaný produkt WRS, ATLANTIDA čalouněná postel, můžete získat pohodlně tady na stránkách v kategorii postele. Mrkněte na ještě jiné kousky z této oblíbené kategorie za skvělou cenu. To ale není vše, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce další vybrané produkty od dodavatele WRS. Výběr toho nejlepšího najdete níže.