stylovy-nabytek-adamec.cz

WRS, CLEA boxspring postel 140×200 cm

Vynikající kus WRS, CLEA boxspring postel od kvalitní značky WRS získáte u nás nyní trvale výhodně. Zrovna nyní za cenu 48 100 Kč.
WRS
Ověřit dostupnost »
Značka: WRS
48 100
Popis produktu

Klidný, spokojený a zdravý spánek je přáním všech. Čalouněná postel Clea je vlastně takový džin mezi postelemi, protože byla vytvořená s cílem toto přání splnit.

Postel snoubí elegantní moderní design i důraz na kvalitní a pohodlné spaní. Základ této postele tvoří borovicové dřevo a MDF deska, která má srovnatelné vlastnosti jako masivní dřevo. Spodní a vrchní matrace jsou 7 zónové s taštičkovými pružinami. Tyto pružiny  jsou vzdušné, elastické a individuálně reagují na nerovnosti lidského těla, čímž masírují pokožku a správně podepírají dané partie. Záhlavníky jsou tvořeny polyuretanovou pěnou T21, která se vyznává vysokou prodyšností, odolností a nezávadnosti.

Postel má kovové nožky a je elektronicky polohovatelná. To z ní dělá ideální kousek pro starší nebo bolestmi zad trpící lidi, kteří hledají záruku pohodlí. Vybrat si můžete i barvu čalounění tak, aby postel do vašeho interiéru perfektně zapadla a vy si mohli nechat něco pěkného zdát. Výjimečný produkt je k získání zrovna na našich stránkách umístěný v kategorii postele. Nyní si můžete koupit jiné produkty z této rubriky za báječnou cenu!