stylovy-nabytek-adamec.cz

WRS, CLEA boxspring postel 180×200 cm

Akční a ve slevě produkt WRS, CLEA boxspring postel 180x200 od značky s dlouholetou tradicí WRS můžete získat u nás za parádní cenu. Ve skvělé akci za 52 200 Kč.
WRS
Ověřit dostupnost »
Značka: WRS
52 200
Popis produktu

Klidný, spokojený a zdravý spánek je přáním všech. Čalouněná postel Clea je vlastně takový džin mezi postelemi, protože byla vytvořená s cílem toto přání splnit.

Postel snoubí elegantní moderní design i důraz na kvalitní a pohodlné spaní. Základ této postele tvoří borovicové dřevo a MDF deska, která má srovnatelné vlastnosti jako masivní dřevo. Spodní a vrchní matrace jsou 7 zónové s taštičkovými pružinami. Tyto pružiny  jsou vzdušné, elastické a individuálně reagují na nerovnosti lidského těla, čímž masírují pokožku a správně podepírají dané partie. Záhlavníky jsou tvořeny polyuretanovou pěnou T21, která se vyznává vysokou prodyšností, odolností a nezávadnosti.

Postel má kovové nožky a je elektronicky polohovatelná. To z ní dělá ideální kousek pro starší nebo bolestmi zad trpící lidi, kteří hledají záruku pohodlí. Vybrat si můžete i barvu čalounění tak, aby postel do vašeho interiéru perfektně zapadla a vy si mohli nechat něco pěkného zdát.
Zajímavý kousek WRS, CLEA boxspring postel 180×200 cm lze získat bezprostředně tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii postele. Nyní si můžete vybrat další zboží z této oblíbené sekce ve výhodné akci. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na více skvělých kousků značky WRS. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce WRS dlouhodobě nabízí špičkový sortiment. za extra ceny! Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.