stylovy-nabytek-adamec.cz

WRS, IKARUS Boxspring postel 160×200 cm

Tento levný kousek WRS, IKARUS Boxspring postel 160x200 od oblíbené značky se zárukou kvality WRS naleznete na našich stránkách nyní napořád výhodně! Momentálně k dispozici za 46 400 Kč.
WRS
Ověřit dostupnost »
Značka: WRS
46 400
Popis produktu

Luxusní kontinentální postel (boxspring) z masivního dubového dřeva.

Nožky vysoké 2 cm a rám jsou vyrobené z tvrdého dubového dřeva, které je známé pro svou perfektní odolnost, tvrdost a tedy i stabilitu. Díky těmto vlastnostem má perfektní dispozici sloužit nám dlouhá léta.

Další vrstvu postele tvoří bonellová matrace, která nahrazuje absenci spodního roštu. Tato část slouží jako ortopedická podpora a ventilační podklad pro nosnou taštičkovou matraci. Ta nechybí ani v případě Ikara. Díky vysoké míře pružnosti jednotlivých pružinek taštičkové matrace naprosto ideálně kopíruje partie těla.

Na samotném vrchu se nachází kvalitní středně měkká matrace HR typu Kaltschaum.

DALŠÍ INFORMACE

možnost měnit druh a barvu látky
postel má úložný prostor
výběr ze tří velikostí – 154×209 cm, 174×209 cm, 194×209 cm
možnost měnit druh a barvu látky
dodáváme v demontu Tento kvalitní a žádaný produkt WRS, IKARUS Boxspring postel 160×200 máte možnost sehnat prostě na našem webu v rubrice postele. Nyní můžete získat podobné produkty z této oblíbené rubriky za akční cenu. Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. U nás totiž najdete další prověřené kousky značky WRS. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.