stylovy-nabytek-adamec.cz

WRS, JUSTINA čalouněná postel, 140X200 cm

Tento akční a ve slevě produkt WRS, JUSTINA čalouněná postel, od značky s dlouholetou tradicí WRS pohodlně dostanete online za výhodnou cenu. Akční cena již od 15 400 Kč.
WRS
Ověřit dostupnost »
Značka: WRS
15 400
Popis produktu

Víte, kdy se vaše postel promění v nejpříjemnější místo na zemi? Půl sekundy před tím, než zazvoní budík. Postel Justina se ale tímto místem stane kdykoliv do ni ulehnete. Nechte se přesvědčit.

Postel snoubí elegantní moderní design i důraz na kvalitní a pohodlné spaní. Základ této postele tvoří borovicové dřevo, MDF deska, která má srovnatelné vlastnosti jako masivní dřevo a polyuretanová pěna T16, která se vyznává vysokou prodyšností, odolností a nezávadnosti. Vyberte si ideální barvu čalounění do vašeho interiéru a nechejte si něco pěkného zdát.

DALŠÍ INFORMACE

zadní strana postele není čalouněná
nožky plastové
v ceně není zahrnuta matrace, rošt s mechanismem, úložný prostor, LED osvětlení Výjimečný a žádaný produkt WRS, JUSTINA čalouněná postel, 140X200 je dostupný právě zde tady na našem webu ve známé kategorii postele! Vyhledejte si ostatní produkty ze zmíněné kategorie za příznivou cenu! Věhlasná značka WRS dlouhodobě nabízí kvalitní sortiment za extra cenu! A to ještě není vše! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další produkty od výrobce WRS. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.