stylovy-nabytek-adamec.cz

WRS, MARINE kontinentální boxspring postel 120×200 cm

Levný produkt WRS, MARINE kontinentální boxspring postel 120x200 od kvalitního výrobce WRS jde pořídit na našich stránkách teď se slevou! Nyní nakoupíte za 24 300 Kč.
WRS
Ověřit dostupnost »
Značka: WRS
24 300
Popis produktu

Moderní kontinentální postel typu boxspring MARINE vám díky systému třech matrací zaručí perfektní komfort a kvalitní spánek.

Spodní část lůžka tvoří jádro s pružinami typu bonell, které nahrazuje absenci roštu. Tato část slouží jako ortopedická podpora a ventilační podklad pro nosnou taštičkovou matraci, která tvoří druhou část boxspringu. Díky vysoké míře pružnosti jednotlivých pružinek taštičkové matrace naprosto ideálně kopíruje partie těla.

Poslední vrstvou je topper s pěnovou výplní. Vysoko elastická pěna Kaltschaum zaručuje optimální  bodovou pružnost a velmi dobrou ventilaci. Jádro podložky nemá sklony k deformaci.
Tento velmi oblíbený produkt WRS, MARINE kontinentální boxspring postel 120×200 cm jde sehnat bezprostředně tu na našich stránkách zařazený v sekci postele. Nyní koupíte ostatní produkty z této oblíbené sekce za výhodnou cenu.