stylovy-nabytek-adamec.cz

WRS, STROMI 140×200 boxspring postel se svislým prošívaným čelem

Velmi oblíbený výrobek WRS, STROMI 140x200 boxspring postel od skvělého výrobce WRS je k dispozici na našich stránkách opravdu výhodně. Momentálně v akci za 30 700 Kč.
WRS
Ověřit dostupnost »
Značka: WRS
30 700
Popis produktu

Klidný, spokojený a zdravý spánek je přáním všech. Kontinentální postel typu boxspring STROMI 140×200 je vlastně takový džin mezi postelemi, protože byla vytvořená s cílem toto přání splnit. Postel zaujme hlavně svým vysokým svisle prošívaným čelem. Stromi nechybí ani úložný prostor, kde schováte snadno peřiny, povlečení či prostěradla.

Jedná se o postel, která je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci. Spodní část lůžka tvoří jádro s pružinami typu bonell, které nahrazuje absenci roštu. Tato část slouží jako ortopedická podpora a ventilační podklad pro nosnou taštičkovou matraci, která tvoří druhou část boxspringu. Díky vysoké míře pružnosti jednotlivých pružinek taštičkové matrace naprosto ideálně kopíruje partie těla. 

V ceně není zahrnut topper, lze dokoupit.
Oblíbený a kvalitní produkt WRS, STROMI 140×200 boxspring postel se svislým prošívaným čelem seženete teď tady a teď na našem webu ve známé rubrice postele! Získejte ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky za výborné peníze.