stylovy-nabytek-adamec.cz

WRS, ZLATA 140×200 komfortní boxspring postel s dekorativním prošíváním

Výjimečný a žádaný produkt WRS, ZLATA 140x200 komfortní boxspring postel od skvělé a známé značky WRS můžete dostat na našich stránkách extra se slevou. Zrovna teď v akci za 32 600 Kč.
WRS
Ověřit dostupnost »
Značka: WRS
32 600
Popis produktu

Klidný, spokojený a zdravý spánek je přáním všech. Kontinentální postel typu boxspring ZLATA 140×200 je vlastně takový džin mezi postelemi, protože byla vytvořená s cílem toto přání splnit.

Jedná se o postel, která je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci. Spodní část lůžka tvoří jádro s pružinami typu bonell, které nahrazuje absenci roštu. Tato část slouží jako ortopedická podpora a ventilační podklad pro nosnou taštičkovou matraci, která tvoří druhou část boxspringu. Díky vysoké míře pružnosti jednotlivých pružinek taštičkové matrace naprosto ideálně kopíruje partie těla. 

V ceně není zahrnut topper, lze dokoupit.Kvalitní a žádaný výrobek lze pořídit bez obtíží tady na našem webu ve známé kategorii postele! Podívejte se na podobné produkty z této oblíbené rubriky za internetové ceny! Populární dodavatel WRS dlouhodobě nabízí skvělý sortiment. za příznivou cenu!