stylovy-nabytek-adamec.cz

WRS, ZLATA 160×200 komfortní boxspring postel s dekorativním prošíváním

Tento vynikající produkt WRS, ZLATA 160x200 komfortní boxspring postel s dekorativním od spolehlivého výrobce WRS snadno můžete sehnat právě teď extra se slevou! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 34 200 Kč.
WRS
Ověřit dostupnost »
Značka: WRS
34 200
Popis produktu

Klidný, spokojený a zdravý spánek je přáním všech. Kontinentální postel typu boxspring ZLATA 160×200 je vlastně takový džin mezi postelemi, protože byla vytvořená s cílem toto přání splnit.

Jedná se o postel, která je na rozdíl od klasických vyšší a skládá se z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci. Spodní část lůžka tvoří jádro s pružinami typu bonell, které nahrazuje absenci roštu. Tato část slouží jako ortopedická podpora a ventilační podklad pro nosnou taštičkovou matraci, která tvoří druhou část boxspringu. Díky vysoké míře pružnosti jednotlivých pružinek taštičkové matrace naprosto ideálně kopíruje partie těla. 

V ceně není zahrnut topper, lze dokoupit. Povedený produkt WRS, ZLATA 160×200 komfortní boxspring postel s dekorativním prošíváním lze koupit rovněž tady a teď na našich stránkách v kategorii postele. Vyberte si skvělé produkty z této oblíbené kategorie za výhodné peníze! To ale není vše, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás další prověřené produkty značky WRS. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka WRS dlouhodobě vyrábí kvalitní zboží. za překvapivě výhodnou cenu. Nakupujte výhoděn u nás!