stylovy-nabytek-adamec.cz

WRSL, ADALENE luxusní pohovka s elektrickým výsuvem, 302×136 cm

Tento akční a ve slevě produkt WRSL, ADALENE luxusní pohovka od výrobce se skvělou pověstí WRSL lze nakoupit právě teď v naší nabídce za rozumné peníze! Výhodně teď u nás za 37 800 Kč.
WRSL
Ověřit dostupnost »
Značka: WRSL
37 800
Popis produktu

Radost posedět!

Luxusní pohovka Adalene je nejen neuvěřitelně pohodlná, ale i funkční. Pohovka má elektricky výsuvné sedadla, která fungují nezávisle na sobě. Díky vysunutí získáte rozklad o velikosti 125×220 cm. 

Kostra pohovky je tvořena masivním borovicovým dřevem, které nabízí unikátní pružnost, pevnost a výbornou odolnost vůči vlhkému prostředí. Sedací část je vyplněná pružinou faliste a polyuretanovou pěnou HR 30040 + N30, díky kterým je pohovka pružná, přizpůsobivá a přesto si udržuje vysokou tvarovou stálost. V opěrné části se nachází o nic méně kvalitnější polyuretanová pěna T21. 

Zadní strana je čalouněná, takže ji s klidem můžete umístit do středu i rohu místnosti. Nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vašeho obýváku. Tento velmi oblíbený produkt WRSL, ADALENE luxusní pohovka s elektrickým výsuvem, 302×136 cm naleznete právě zde tu na webu v rubrice sedací soupravy! Nyní můžete koupit ostatní kousky z této populární kategorie jednoduše online! Nebojte, máme toho více, u nás najdete další skvělé kousky značky WRSL. Výběr toho nejlepšího najdete níže.